Woodfi | WF

O nás

Od mala nás provází láska k přírodě, která každým dnem sílí. Jednoho dne přišlo dospívání a nutnost postavit se na vlastní nohy. Chtěli jsme být svobodní a dát prostor vlastní kreativitě, takže bylo jasné, že se musíme vydat cestou podnikání. Po nějaké době nás konečně napadlo, že bychom mohli spojit naši lásku k přírodě a touhu po svobodě a založit vlastní značku. A tak vzniklo Woodfi. Nyní neustále pracujeme na nových produktech spojených s přírodou a nesmírně rádi tím přinášíme radost zákazníkům, kteří naši lásku k přírodě sdílí.

Proč nosit Woodfi?
Protože dřevo skvěle vypadá a navíc budeš vždy jedinečný díky originalitě každého kousku dřeva. Takže na sebe hoď kus přírody a ukaž svůj styl!
Dřevo je obnovitelný zdroj a jeho zpracování je šetrné, takže tím i pomůžeš přírodě.

Jsme česká značka s dřevěnými módními doplňky. Nabízíme dřevěné sluneční brýle, dřevěné hodinky a dřevěné obaly na iPhone, to vše ze 100% kvalitních dřevin. Díky našemu úzkému zaměření a vlastnímu skladu jsme schopni vyřizovat a odesílat objednávky do 24 hodin od objednání a poskytovat tu největší kvalitu.

Mezi naše zákazníky patří nejen běžní uživatelé, milovníci módy, ale také firmy.


Proč nakupovat právě u nás?

Doprava zdarma Ke všem produktům poskytujeme dopravu zcela zdarma.
Doprava zdarma platí pro všechny zákazníky z České Republiky.
Záruka kvality Na naše produkty dostanete při nákupu u nás záruku na 24 měsíců. Většinu reklamací řešíme výměnou zboží za nové nebo vrácením peněz v plné výši.
Výhodné ceny Za své peníze dostanete výrobky z kvalitních výběrových dřevin. Vše je vyřezáváno z masivního dřeva, proto nejen dlouho vydrží, ale i skvěle vypadá.
Udávané ceny zahrnují DPH a jsou bez jakýchkoliv dalších poplatků.