Woodfi | WF

O nás

Jako malí jsme si hráli v lese a nosili jsme si domů klacky a různé kusy dřeva na hraní. Odtud pochází naše láska k dřevu a přírodě, která se každým dnem a s každým novým produktem prohlubuje. Dnes, když už jsme velcí kluci, si se dřevem pohráváme pořád. Stále nás totiž baví nosit "klacky z lesa", jen jsme si vybraly lesy z celého světa, ve kterých rostou exotické stromy. A každým dnem vymýšlíme co nového bychom z těch "klacků" mohli vyrobit a nosit všude s sebou nebo na sobě.

Proč nosit Woodfi?
Protože dřevo skvěle vypadá a navíc budeš vždy jedinečný díky originalitě každého kousku dřeva. Takže na sebe hoď kus přírody a ukaž svůj styl!
Dřevo je obnovitelný zdroj a jeho zpracování je šetrné, takže tím i pomůžeš přírodě.

Jsme česká značka s dřevěnými módními doplňky. Nabízíme dřevěné sluneční brýle, dřevěné hodinky a dřevěné obaly na iPhone, to vše ze 100% kvalitních dřevin. Díky našemu úzkému zaměření a vlastnímu skladu jsme schopni vyřizovat a odesílat objednávky do 24 hodin od objednání a poskytovat tu největší kvalitu.

Mezi naše zákazníky patří nejen běžní uživatelé, milovníci módy, ale také firmy.


Proč nakupovat právě u nás?

Doprava zdarma Ke všem produktům poskytujeme dopravu zcela zdarma a to včetně dobírkové služby.
Doprava zdarma platí pro všechny zákazníky z České Republiky.
Záruka kvality Na naše produkty dostanete při nákupu u nás záruku na 24 měsíců. Většinu reklamací řešíme výměnou zboží za nové nebo vrácením peněz v plné výši.
Výhodné ceny Za své peníze dostanete výrobky z kvalitních výběrových dřevin. Vše je vyřezáváno z masivního dřeva, proto nejen dlouho vydrží, ale i skvěle vypadá.
Udávané ceny zahrnují DPH a jsou bez jakýchkoliv dalších poplatků.

O nás Kontakt Obchodní podmínky Reklamační řád Vrácení zboží
Woodfi.cz

Přidej se k nám a ukaž svůj styl a originalitu!