Kdo jsme?

O nás
Snažíme se změnit svět kolem nás a ukázat, že věci jdou dělat jinak. Přidej se k nám i ty!


Od mala nás provází láska k přírodě, která každým dnem sílí. Jednoho dne přišlo dospívání a nutnost postavit se na vlastní nohy. Chtěli jsme být svobodní a dát prostor vlastní kreativitě, takže bylo jasné, že se musíme vydat cestou podnikání. Po nějaké době nás konečně napadlo, že bychom mohli spojit naši lásku k přírodě a touhu po svobodě a založit vlastní značku. A tak vzniklo Woodfi. Nyní neustále pracujeme na nových produktech spojených s přírodou a nesmírně rádi tím přinášíme radost i našim zákazníkům, kteří naši lásku k přírodě sdílí.

Naše hodnoty
Baví nás se odlišovat, takže kromě nevšedních materiálů, které používáme se snažíme produkty i výjimečně designovat.

Zároveň však milujeme přírodu a proto se snažíme dělat vše ekologicky. To však samo o sobě nestačí, proto děláme vše v nejvyšší kvalitě. Celá naše snaha by totiž přišla vniveč, pokud byste produkty po krátké době vyhodili.

Proč nosit Woodfi?
Protože dřevo skvěle vypadá a navíc budeš vždy jedinečný díky originalitě každého kousku dřeva. Takže na sebe hoď kus přírody a ukaž svůj styl!
Dřevo je obnovitelný zdroj a jeho zpracování je šetrné, takže tím i pomůžeš přírodě.


Proč nakupovat právě u nás?

Doprava zdarma Ke všem produktům poskytujeme dopravu zcela zdarma.
Doprava zdarma platí pro všechny zákazníky z České Republiky.
Záruka kvality Na naše produkty dostanete při nákupu u nás záruku na 24 měsíců. Většinu reklamací řešíme výměnou zboží za nové nebo vrácením peněz v plné výši.


Snažíme se změnit svět kolem nás a ukázat, že věci jdou dělat jinak. Přidej se k nám i ty!